Kemer Sanat Günleri başlıyor

Resim, heykel, seramik, fotoğraf dalında eserler ortaya koyan sanatçıların bir araya geleceği Kemer Sanat Günleri 25 Nisan’da başlıyor. Etkinliğin, beldeye sanat merkezli turizm canlılığı getireceği belirtiliyor.

Kemer Sanat Günleri başlıyor

Kemer Sanat Günleri başlıyor. Resim, heykel, seramik, fotoğraf gibi gibi farklı disiplinlerin bir arada sergileneceği Kemer Sanat Günleri 25 Nisan – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Türkiye’nin farklı köşelerinden Kemer’e gidecek olan Sanat Yolu Grubu sanatçıları beldeye sanatla doğan canlılık kazandıracak. Serginin düzenlenmesine ressam Feryal Taneri ve Sibel Tetik öncülük ediyor. Feryal Taneri “Her yönüyle dünyanın sayılı turizm cennetlerinden olan Antalya’nın güzide ilçesi Kemer’in Belediye Başkanı Sayın Mustafa Gül bu etkinlik için Kemer’in kapılarını sanatçılara açmış ve büyük katkılar sağlamıştır. Sergiye Türkiye’nin çeşitli illerinden katılan sanatçı ve yakınları bir taraftan eserlerini tanıtma imkanı bulurken diğer taraftan bu güzel ilçede begonvillerle bez
enmiş sokakları ve portakal çiçeği kokuları ile tarihi ve kültürel yerleri gezme fırsatı bulacaklar” dedi. 

Kemer Sanat Sokağı’ndaki serginin açılış kokteyli 25 Nisan saat 15. 30’da yapılacak.  Kemer Sanat Günleri’ne katılacak sanatçılar: Ali Adamoğlu, Ayşegül Şibiroğlu, Bersen Özkan, Billur Vodina, Ebru Dede, Elmas Dönmez, Elmaz Osmanova, Feryal Taneri, Mehtap Cömert, Mehmet Coşkun, Meltem Uzgan, Mine Talu, Nagehan Elibol, Nezihe Gökçe, Nurdan Koç, Oya Şener ,Özge İzgiş, Pınar Katırcıoğlu, Salime Kaman, Setenay Sezer, Seyhan Demir, Sibel Tetik, Şerif Günyar, Tolga Ertem, Türkan Yalçınkaya, Veli Sapaz, Vera Bahar, Vildan Özgül, Vural Yıldırım.

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.