Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere aynı dizide

01.02.2019
A+
A-

Netflix yeni bir Türk dizisinin duyurusunu daha yaptı. Dizinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu var. Kadın başrol oyuncusunun ise Cansu Dere olduğu öne sürülüyor.

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere aynı dizide oynayacak mı? Netflix’in Türkiye’deki dizi atağı sürüyor. Türk televizyonlarının sevilen aktörlerinden Kenan İmirzalıoğlu ile yeni bir dizi çekileceği duyuruldu. Dizide İmirzalıoğlu’nun partnerinin Cansu Dere olacağı öne sürüldü. 

Netflix dizisinin çekimleri Haziran’da başlayacak. Aksiyon türündeki dizi için Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşma sağlandı. Ancak dizinin başrol kadın oyuncusunun kim olacağı konusunda netlik yok. Sadece şu anda iddia olarak ortada duran isim partnerinin Cansu Dere. Bakalım ünlü oyuncu Cansu Dere dizinin başrolünde oynayacak mı? 

Türk seyircisini yakalamak ve pazarda payını arttırmak isteyen Netflix, Hakan: Muhafız dizisiyle başladığı macerada yeni bir dizinin duyurusunu yaptı. Daha önce yapılan duyuraya göre iki yeni dizi geliyor. 

Bunlardan birinde Beren Saat başrolde oynuyor. Göbeklitepe merkezli bir fantastik dizi planlanıyor. 

Diğeri ise bu haberde de okuduğunuz Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynayacağı dizi. Çekimlerin Haziran’da başlayacağı açıklandı. Aksiyon macera türündeki dizide kadın başrol oyuncusunun Cansu Dere olacağı iddia ediliyor. 

Hatırlanacağı gibi Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, televizyonlarda o dönem çok sevilen Ezel dizisinde birlikte oynamışlardı. Ezel dizisi ile fırtınalar estiren ikili bakalım yeniden bir araya gelecek mi? Netflix Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere ikilisini tekrar buluşturabilecek mi? 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.