Kıvanç Tatlıtuğ acile kaldırıldı çekimler iptal edildi

Kıvanç Tatlıtuğ, dizi çekimleri sırasında fenalaşınca acilen hastaneye kaldırıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ acile kaldırıldı, çekimler iptal edildi. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni dizi ‘Aile’ için kamera karşısındayken aniden fenalaştı ve acile kaldırıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Aile’ dizisi için Serenay Sarıkaya ile kamera karşısına geçti. Çekimler sürerken bir gıda zehirlenmesi yaşadığı için sete bir süre ara verilmişti. Kıvanç Tatlıtuğ iyi olduğunu hissederek bir kaç gün sonra çekimlere tekrar başlandı. 

Seranay Sarıkaya ile aynı dizide kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, çekimlere başlanacağı anda tekrar rahatsızlandı. Kendisini iyi hissetmeyen Kıvanç Tatlıtuğ tekrar hastaneye kaldırıldı. Set iptal edildi. 

Yakında izleyivciyle buluşacak, Ay Yapım imzalı Aile dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’dan yeni kareler geldi. Fotoğrafları görenler “Kıvanç ile Serenay ne kadar yakışmış” demeden edemedi.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aile dizisinden yeni kareler geldi.

Dizide ikiliye Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da ‘Devin’ karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden ‘Soykanlar’ın başındaki ‘Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog ‘Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Çekimleri son sürat devam eden diziden ilk kareler paylaşıldı.

Fatih Rençberler
Fatih Rençberler
Kitaplardaki ve filmlerdeki detaylara takılıyor. Detaylara bakmazsa kitap kapaksız, film sonu yokmuş gibi geliyor ona. Dünya edebiyatını yakından takip ediyor. İletişim: frencberler@gmail.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.