Kıvanç Tatlıtuğ Atatürk rolünü kabul etmedi

30.12.2019
A+
A-

Atatürk rolü teklif edilen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ olumlu cevap vermedi. Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizide Atatürk rolünü Kıvanç Tatlıtuğ oynamayacak.

Kıvanç Tatlıtuğ Atatürk rolünü kabul etmedi. Herkes bunun nedenini merak etti. Mart ayında ekrana gelmesi planlanan Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ’a başrol teklifi götürüldü.

Atatürk rolünü canlandırması için Kıvanç Tatlıtuğ’a götürülen teklifi ünlü oyuncu kabul etmedi. 

Kıvanç Tatlıtuğ teklifi doğrularken, kabul etmediğini açıkladı. 

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Atatürk rolünü Kıvanç Tatlıtuğ kabul etmediğini açıkladı. 6 bölümlük Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ rol almayacak. 

Kıvanç Tatlıtuğ Atatürk rolü ile ilgili gelen teklif için şu açıklamayı yaptı: “En çok oynamak istediğim karakterlerden biri Mustafa Kemal Atatürk olduğu için bu teklif onur vermiştir. Ancak, Ocak 2020 için daha önceden el sıkıştığımız başka bir projeye bağlı çekimlerimiz sebebiyle TRT’nin bu teklifine maalesef olumlu cevap veremedik” 

Dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenecek. Yapımcı şirket ise Vizyon Film.

 Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizinin senaryosu Funda Çetin tarafından yazıldı. Dizinin Mart ayında ekrana gelmesi planlanıyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.