Kobe Bryant kitap yazmayı planlıyordu

Basketbolun efsane ismi Cobe Bryant’in bir kitap yazma projesi olduğu ortaya çıktı. Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho açıklamayı sosyal medyadan yaparak, Bryant ile birlikte bir kitap yazma planlarının olduğunu duyurdu.

Kobe Bryant kitap yazmayı planlıyordu. Hayatını kaybeden basketbolun efsane ismi Kobe Bryant kitap yazacaktı. Bunu açıklayan isi dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho oldu.

Paulo Coelho, Kobe Bryant ile birlikte bir kitap yazma projelerinin olduğunu açıkladı. Paulo Coelho, hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Bryant ile kitap yazma projelerinin olduğunu sosyal medyadan duyurdu. Coelho, Kobe Bryant ile ölümünden önce birlikte kitap yazmayı planladıklarına dair yazışmalarına ait bir ekran görüntüsünü paylaştı. 

Brezilyalı ünlü yazar Paulo Coelho, helikopter kazasında yaşamını yitiren Kobe Bryant ile birlikte bir kitap yazma planlarının olduğunu açıkladı. Açıklamayı Twitter hesabından yapan Coelho, geçen yıl Kobe Bryant ile konuyla ilgili yaptıkları yazışmanın ekran görüntüsünü paylaştı.

Coelho, “Sevgili Kobe Bryant, sen büyük bir oyuncudan daha fazlasıydın. Seninle etkileşimde bulunmak bana çok şey öğretti. Taslağı hemen şimdi sileceğim, bu kitap sebebini kaybetti” ifadelerini kullandı.

Bryant’ın ölümüyle “Bu kitap sebebini kaybetti” yorumunu yapan ve taslağı sileceğini dile getiren Coelho’ya sosyal medyadan “Lütfen silme” mesajları yazıldı.

Kobe Bryant ile aralarındaki yazışmayı Paulo Coelho paylaştı.

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.