Kör kahin Baba Vanga 2022 için ürküten kehanetlerde bulundu

14.12.2021
A+
A-

Dünyaca ünlü kahin Baba Vanga, 2022 için neler anlattı? Baba Vanga’nın 2022 kehanetlerini uzmanlar yorumladı. Kör kahinin kehanetleri 2022 için ürkütücü boyutta.

Kör kahin Baba Vanga 2022 için ürküten kehanetlerde bulundu. Dünyaca ünlü ‘kör kahin’ olarak tanınan Baba Vanga 2022 yılı için ürküten kehanetlerini sıraladı.

Kör kahin Baba Vanga 2022 kehanetlerinde 2 ülkeye dikkat çekti. 

Kehanetleri ile tüm dünyanın tanıdığı kör kahin Baba Vanga’nın 2022 kehanetlerini açıkladı. Kehanetleri de uzmanlar yorumladı.

Daha önce birçok olayı ve gelişmeyi önceden anlatan Baba Vanga, 2022 yılı için pek de iç açıcı şeyler söylemedi. 

Baba Vanga’nın geçtiğimiz yıllara dair kehanetleri arasında Sovyetler Birliği’ne ait Kursk denizaltısının batacağı, 11 Eylül saldırıları da dahil olmak üzere pek çok olay gerçekleşmişti. 

11 Eylül saldırılarını 1989’da öngören kör kahin Baba Vanga, “Korku! Korku! Amerikalı kardeşlerim çelik kuşların saldırısı sonrası düşecek” kehanetinde bulunmuştu.

Baba Vanga’nın 2022 kehanetlerini yine uzmanlar yorumladı. Kör Kahin Baba Vanga 2022 kehanetleri arasında 2 ülke öne çıkıyor. İşte kör kahin Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri ve uzmanların yorumları: 

Baba Vanga kehaneti 1 – Doğal felaketler

2004 yılında 200 binden fazla insanın yaşamını yitirdiği Hint Okyanusu’ndaki deprem ve tsunamiyi daha önce bilen Baba Vanga, 2022 yılı için de benzer bir öngörüde bulundu. Baba Vanga, Avustralya ile birlikte birçok Asya ülkesinde benzer doğa felaketinin yaşanacağını öne sürdü. Bu bölgelerde sel felaketinin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Baba Vanga kehaneti 2 – Sibirya’da ölümcül virüs keşfedilecek

Koronavirüs salgınının Omicron varyantıyla birlikte etkisini sürdürdüğü bir dönemde Baba Vanga yeni bir felaketin sinyalini verdi. Baba Vanga, Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedileceğini açıkladı.

Donmuş bir alanda gizli duran ölümcül virüsün küresel ısınmayla birlikte ortaya çıkacağı kaydedildi. Virüsün yayılacağı ve hızla kontrolden çıkacağı da öngörüler arasında yer alıyor.

Baba Vanga kehaneti 3- İçme suyu krizi yaşanacak 

Baba Vanga’nın gelecek yıl için öngörüleri arasında içme suyu krizi de yer alıyor. Baba Vanga’nın açıklamalarını yorumlayan uzmanlar, birçok şehirde içme suyu sıkıntısı yaşanacağını ve nüfus artışı ve kirlilik sebebiyle su sorununun ortaya çıkacağını dile getirdi.

Baba Vanga kehaneti 4 – Uzaylılar Saldıracak

Bir süredir gündemde olan “Oumuamua” isimli göktaşı hem şekli hem de rotasıyla birlikte bilim insanlarında merak yaratıyordu… Baba Vanga’nın kehanetlerini yorumlayanlar bu göktaşının uzaylılar tarafından gönderildiğini ve Dünya’daki yaşamı incelemek için gönderildiğini öne sürüyor.

Baba Vanga kehaneti 5 – Dünyada kıtlık yaşanacak

Baba Vanga, dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkelerinden Hindistan’da çok büyük ölçekli bir kıtlık yaşanacağını duyurdu. Baba Vanga, Hindistan’da hava sıcaklığının 50 santigrat dereceye çıkacağını öngörürken, ünlü kahinin açıklamalarından çekirge ve benzeri canlıların tarlaları işgal edeceği ve ürünlere zarar vereceğine dair yorumlar yapıldı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.