Masumlar Apartmanı’nda çöp dairede neler yaşanacak

01.03.2021
A+
A-

TRT 1’de Salı geceleri ekrana gelen Masumlar Apartmanı 24. bölümünde çöp ev sahnesi ile dikkat çekici bir konuyu seyirciye sunacak. Masumlar Apartmanı’nın 24. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumlar Apartmanı’nda çöp dairede neler yaşanacak? Masumlar Apartmanı’nda Safiye ve Gülben çöp dairede gördükleri karşısında tam bir yıkıma uğrayacaklar.

Masumlar Apartmanı’nda çok merak edilen o çöp daire açılıyor.  TRT 1’in Salı günlerinde seyirciyi ekran başına toplayan dizisi “Masumlar Apartmanı”, 2 Mart Salı akşamı 24. bölümüyle ekranlara geliyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı yeni bölümünde çöp dairenin açılışı ile ilgi çekici bir konuyu ündeme taşıyor. Masumlar Apartmanı’nın 24. Bölüm fragmanı yayınlandı: 

 

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı 2 Mart akşamı ekrana hangi maceraları taşıyacak? Masumlar Apartmanı’nın 24. bölümünde neler olacak? 

Safiye ve Gülben, Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyecekler ve büyük bir sürpriz yaşayacaklar. İki kadının gördükleri gördükleri onlar için tam bir yıkım olacak. Safiye büyük bir krize girecek ve Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalacak.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.