Musa Ağacık ve Sadık Albayrak söyleşisi Kartal’da

Gazeteci yazar Musa Ağacık, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşide sahnede olacak. Cesur soruları ile bir dönem siyasetçileri ve ünlü isimleri terleten kendine has üslubuyla ayrıca dinlenmesi hayli keyifli olan Musa Ağacık, Kartallılar’la buluşacak. Ağacık sahnede edebiyat eleştirmeni B. Sadık Albayrak ile olacak.

Musa Ağacık ve Sadık Albayrak söyleşisi Kartal’da

Musa Ağacık ve Sadık Albayrak söyleşisi Kartal’da Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşinin tarihi 30 Kasım Cumartesi saat 17.00 olarak duyuruldu. 

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kasım ayı kültür sanat programı kapsamında keyifli bir söyleşiyi Kartallılar için düzenliyor.

Gazeteci, yazar Musa Ağacık ve edebiyat eleştirmeni B. Sadık Albayrak ”Musa’dan Beri Gazetecilik ve Edebiyat Söyleşisi” ile Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde okurlarıyla buluşacak.

30 Kasım Cumartesi günü saat 17.00’da gerçekleşecek söyleşinin ardından Musa Ağacık, “Musa’dan Beri” kitabını okurları için imzalayacak.

“Musa’dan Beri” söyleşisinde Musa Ağacık’ın gazetecilik döneminde yaşadığı renkli anıları, ünlü siyasetçiler, bir döneme damga vuran ünlü isimlerle yaşadığı anektodları kendine has üslubu ile seyircilerle paylaşacak. Sorularıyla gazetecilik tarihine adını yazdıran Musa Ağacık’ın gazetecilik yaptığı dönem ‘eskilerde’ kaldı. Musa’dan Beri aynı zamanda gazeteciliğin az-çok özgür yapılabildiği, basının tekelleşmediği ve yandaş kılınmadığı bir dönemin milâdını simgeliyor. “Musa’dan Beri Gazetecilik ve Edebiyat” söyleşisinde soru ustası gazeteci Musa Ağacık ile piyasa edebiyatının köklü eleştirmeni B. Sadık Albayrak ile okurlarla birarada olacak. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.