Mustafa Kemal kitabı Arapça yayımlandı

Yılmaz Özdil tarafından yazılan Mustafa Kemal kitabı şimdi de Arapça olarak yayımlanıyor Kitap ilk kez 5. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşuyor.

Mustafa Kemal kitabı Arapça yayımlandı. Satış rekorları kıran Yılmaz Özdil imzalı Mustafa Kemal kitabı Arapça basıldı.

Mustafa Kemal kitabı Arapça yayımlandı. Okurla buluştuğu ilk günden beri çok konuşulan ve büyük övgü alan Yılmaz Özdil’in Mustafa Kemal kitabına ilgi tüm dünyada devam ediyor.

Mustafa Kemal kitabı daha önce İngilizce ve Azerbaycan Türkçesi ile yayımlandı. Rusça, Almanca ve Çince’ye de çevrileceği  duyuruldu. Mustafa Kemal kitabı şimdi Arapça olarak basıldı. 

Arapça Mustafa Kemal kitabı 5. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı’nda ilk kez okurlarla buluşacak. Kırmızı Kedi standında Mustafa Kemal Arapça olarak ilk kez okurlara ulaşacak. Mustafa Kemal kitabının Arapçası, ayrıca Kırmızı Kedi kitabevlerinde ve kitap satılan tüm noktalarda!

5. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı, 28 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.