Nejat Uygur hatıra parası basıldı

Türk tiyatrosunun mihenk taşlarından Nejat Uygur için hatıra gümüş para basıldı. Darphane tarafından basılan sertifikalı gümüş paraların satış değeri 300 TL ile 225 TL olarak belirlendi.

Nejat Uygur hatıra parası basıldı. Türk tiyatrosunun ustalarından merhum Nejat Uygur için Darphane tarafından hatıra para basıldı. Nejat Uygur için basılan hatıra gümüş para koleksiyonerlerin ve sanatseverlerin ilgisine sunuldu. 

Türk tiyatrosunun unutulmaz isimleri arasında yer alan Nejat Uygur için gümüş hatıra para basıldı. Geleneksel Türk Tiyatrosu başlığı altında basılan Nejat Uygur hatıra gümüş para için sertifikalı set hazırlandı. Set olarak 300 TL’ye satışı sunulan hatıra gümüş para tek olarak ise 225 TL fiyatla alıcılarını bekliyor. 

925 ayar gümüş olarak basılan ve bir yüzünde özel kaligrafi ile hazırlanmış olan Nejat Uygur adı, diğer yüzünde ise ünlü tiyatrocunun portresi yer alıyor. 3000 adet basılan Nejat Uygur hatıra parası 38,61 mm çapında ve 31,10 gr ağırlığında. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.