New York in New York filminin konusu ve fragmanı

New York in New York filminin konusu ve fragmanı sinema seyircisinin ilgisini çekiyor. Filmdeki mastürbasyon sahnesi tartışılıyor.

New York in New York filminin konusu ve fragmanı

New York in New York filminin konusu ve fragmanı sinema izleyicisinin ilgisini çekiyor. Sinemanın usta yönetmenlerinden Sinan Çetin “Berlin in Berlin” adlı filmiyle 1993 yılında büyük bir sansasyon yaratmıştı. 

Berlin in Berlin filminde Hülya Avşar başrolü oynamıştı. Filmde Hülya Avşar’ın mastürbasyon sahnesi çok konuşulmuş ve tartışılmıştı. 

Aradan 26 yıl geçti. Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin yönetmen koltuğunda olmasa da aynı filmin New York versiyonunda kamera karşısına geçti. Filmin konusu Berlin in Berlin ile aynı. Sinema adına yeni bir şey yok aslında. Ama 1993’te de tartışılan o sahnenin aynısı yine çekildi. 

New York in New York mastürbasyon sahnesi 

Bu kez filmdeki mastürbasyon sahnesinde Mine Kılıç var. Mine Kılıç mastürbasyon sahnesi ile filmin önüne geçti elbette. New York in New York mastürbasyon sahnesi ile konuşuluyor. Filmin konusu zaten bilindik. Berlin in Berlin filmini izleyenler için filmin 2019 yılında mekanından dolayı adının ve oyuncularının değişmesinden başka bir şey bulamayacaklar. Berlin in Berlin mastürbasyon sahnesi ile sansasyon yaratmıştı. Şimdi aynı şekilde New York in New York mastürbasyon sahnesi ile gündeme geliyor. 

New York in New York filminin konusu

New York in New York filminin konusu Anadolu’da çok bilinen bir töreyi anlatıyor. Bir Türk aile New York’ta yaşamaktadır. geleneklerine bağlı olan ailenin gelini Dilber’in kocası bir kaza sonucu öldürülür. Katil New York’lu fotoğrafçı Dylan, vicdan azabı çekmektedir. Genç kadını bulup özür dilemek ister.

Dylan, Dilber’i evine kadar takip eder. Gecenin sonunda, evin büyük oğlu Mürtüz’ün de olaylara şahitlik etmesiyle büyük bir kovalamaca başlar. Ancak Dylan evden kaçamaz. Töreye göre eve misafir olarak gelen öldürülemez. Evin büyük oğlunun göze ölen abisinin karısında yani yengesindedir. Bir başka töreye göre de bekar olan kardeş, ölen abisinin karısıyla evliliği hak etmektedir. Ancak evde yaşanan gelişmeler, genç kadının içindeki fırtınalar beyaz perdeye ilgi çekici sahnelerle gelir. 

Filmin yönetme koltuğunda Muammer Koçak ve Serdar Gözelekli var.

New York in New York filminin oyuncu kadrosu ise şöyle: Rafael Cemo Çetin,, Ahmet Yıldırım, Sinan Sicimoğlu, Ahmet Utlu, Ege Deniz, Furkan İncegül, Gökçeay Yıldız, Serdar Deniz ve Ayla Algan.

New York in New York film fragmanı

New York in New York filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

 

Berlin in Berlin film fragmanı

Hülya Avşar’ın başrolünde oynadığı 1993 yılında beyazperdeye gelen Berlin in Berlin filminin fragmanını izleyebilirsiniz. Berlin in Berlin filminin yönetmenliğini Sinan Çetin yapmıştı. Berlin in Berlin filminde Hülya Avşar’ın mastürbasyon sahnesi çok tartışılmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.