Notos okurlarından destek istiyor

13.01.2022
A+
A-

Türkiye’nin nitelikle edebiyat dergilerinden Notos, onbeş yıllık yayın hayatında ilk kez yaşadıkları ekonomik kriz nedeniyle okurlarından deste istedi.

Notos okurlarından destek istiyor. Türkiye’nin nitelikli edebiyat dergilerinden Notos, yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle okurlarına destek çağrısında bulundu. 

İki aylık olarak yayınlanan Notos, yapılan duyuruda Ocak-Şubat aylarına ait sayının çıkmayacağını belirtildi. Ocak-Şubat 90. sayılı Notos’un Mart-Nisan aylarında çıkacağı ifade edilirken, bunun için de okurlardan destek istendi. 

Notos sosyal medya hesabından “Dayanışma İçin” başlıklı paylaşımda “Son dönemde yaşanan yıkıcı ekonomik koşullardan Notos da etkileniyor. On beş yıldır deli inadıyla bir tek sayı sektirmeden yayımladığımız Notos okurlarını desteğe çağırıyor.” denildi.

Notos’un “Dayanışma İçin” başlıklı çağrısında şu ifadeler yer alıyor: 

“Son dönemde yaşanan yıkıcı ekonomik koşullardan Notos da etkileniyor. Bu nedenle Ocak-Şubat, 90. sayımızı Mart ayına ertelemiş, haberini okurlarımızla paylaşmıştık. Şimdi Mart ayı yaklaşıyor. Mart-Nisan sayımız için okurlarımızın desteğini istiyoruz.

Bir destek ürünü tasarladık. Bu ürünü aldığınızda Notos’un kâğıdını birlikte satın almış, basım ücretini birlikte karşılamış olacağız. Notos’un yakın geleceği, dolayısıyla ömrünün uzun olması için bu desteği önemli görüyoruz.

Nitelikli edebiyata, Notos’un yaşamına sunduğunuz katkı bizim için her zaman değerli. Her zaman hatırlansın diye, Notos’un Mart-Nisan sayısının bir sayfasında katkıda bulunanların adlarını anacağız.

Notos’un varlığının güvencesi okurlarıdır. On beş yıldır deli inadıyla bir tek sayı sektirmeden yayımladığımız Notos okurlarını desteğe çağırıyor.”

Onbeş yıllık yayın hayatında ilk

Türkiye’nin nitelikli edebiyat dergilerinden, iki aylık olarak yayınlanan Notos sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak Ocak-Şubat 90. sayısını bir sayı atlayarak Mart-Nisan 90. sayı olarak yayımlamaya karar verdiklerini duyurdu. Yapılan açıklamada, derginin on beş yıllık yayın hayatında ilk defa bir sayısını yayınlayamadığını belirtildi.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.