Nur Ulubil rüyaların kenti İstanbul’u resmediyor

Nur Ulubil, rüyaların kenti İstanbul’u resmediyor. Diş hekimi Nur Ulubil‘in “Rüya Kenti, İstanbul” adlı kişisel resim sergisi, Nişantaşı Galeri İdil’de açıldı.

Nur Ulubil, Rekreasyon Derneği, Türk – Japon Kadınları Dostluk ve Kültür Derneği, Ressamlar Derneği ( Painters Association ), UNESCO International Association of Art ve “ FICF “ Federation Internationale Culturelle Feminine ‘ üyesidir.

Halen 2 tablosu T.E.D.’ de, 1 tablosu Levent Tenis Kulübü‘nde, 2 tablosu Türk – Japon Kadınları Dostluk ve Kültür Derneği salonlarında, 1 tablosu ( Atatürk Portresi ) İstanbul Deniz Müzesi Komutanlığı Beşiktaş‘da devamlı sergilenmektedir. Bir tablosu da Atina‘da Türk Büyükelçiliği salonlarındadır.

Kişisel Sergilerinin yanı sıra sayılamayacak kadar pek çok Yurtiçi ve Yurt Dışı Karma sergilerde eserleri sergilenmiştir.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.