Nur Ulubil Sanat ve Antika Fuarı’nda 400’üncü tablosuyla

07.11.2021
A+
A-

“İstanbul Ressamı” olarak anılan Nur Ulubil, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda ‘Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’nda 400’üncü tablosuyla yer alıyor.

Nur Ulubil Sanat ve Antika Fuarı’nda 400’üncü tablosuyla yer aldı. İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda ‘Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’ sanatseverlerden yoğun ilgi görüyor.

Sanat ve antika fuarında ressamlar, heykeltıraşlar, galeriler, plastik ve görsel sanatçıların yapıtlarının yanı sıra antikalar objeler, mücevherler, tasarım ürünleri sergileniyor.

Sanat ve Antika Fuarı 10.00 ile 20.00 saatleri arasında gezilebiliyor. Fuarda, sanat dünyasının öncü isimleri bir arada adeta sanat şöleni yaşatıyor. Fuarda ressamlar, heykeltıraşlar, galeriler, plastik ve görsel sanatçıların yapıtlarının yanı sıra tarihimize iz bırakmış antikalar objeler, mücevherler, tasarım ürünleri sergileniyor. Fuarda yerli katılımcıların yanı sıra İran, Rusya, Azerbaycan ve Ukrayna’dan gelen yabancı sanatçıların eserleri de yer aldı.

Karayipler Harbiye’ye geldi

Fuarda sanatçılar, ürettikleri eserleri sanatseverlerin beğenisine sunarken yaptığı yağlıboya eserlerinde İstanbul’u anlatan ve sektörde adı “İstanbul Ressamı” olarak anılan Nur Ulubil de fuara bu kez değişik bir eseri ile katıldı. Sanatçı pandemi nedeniyle sürekli resim yaptığını belirtirken “Bu kez Karayiplerin doğasını tuvale aktarmayı düşündüm. Ve bunu 20 günde gerçekleştirdim. Fuara da tek eserimle katıldım. Çünkü bu resim benim sanat yaşamımda yaptığım 400’ncü resim. Bu nedenle benim için değerli” dedi.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.