Okan Bayülgen Harem Kabare ile Trump Sahne’de

06.08.2020
A+
A-

Yeni normale geçtiğimiz günlerde kültür sanat dünyamızda da yavaş yavaş da olsa hareketlenme başladı. Okan Bayülgen’in oyunu “Harem Kabare” pandemi tedbirleri altında sahnede olacak.

Okan Bayülgen “Harem Kabare” ile Trump Sahne’de seyirciyle buluşacak. Okan Bayülgen yazdı, yönetti ve oynuyor.

Okan Bayülgen’in ‘Harem Kabare’ adlı oyunu 14 Ağustos Cuma ve 15 Ağustos Cumartesi günleri saat 21:00’de Trump Sahne’de seyirciyle buluşacak. 

Müzikli, eğlenceli komedi türündeki oyununda rol alan diğer isimler Ödül Turan, Zeynep Köse, Ceren Taşçı, Deniz Bolışık, Gizem Dinç ve Aybüke Albere. 

Oyuncular çok farklı ve eğlenceli kadın hikâyeleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Okan Bayülgen’nin yazıp yönettiği ve oynadığı “Harem Kabare” adlı müzikal oyun Trump Sahne’de seyirciyle buluşuyor. Oyunla ilgili yapılan duyuruda “Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor.” deniliyor. 

Trump Sahne 500 kişilik kapasiteye sahip. Tedbirler nedeniyle birer sıra atlanarak, üçer koltuk boş bırakılacak. İçeriye yüzde 100 taze hava verilecek. Girişte seyircilerin ateşleri ölçülecek. Salonun dezenfekte edildiği hatırlatılarak, seyircilerin müzikali maskeli olarak izleyeceği de belirtiliyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.