Ozan Güven Serenay Sarıkaya bornozlu fotoğraflarını paylaştı

Ozan Güven Serenay Sarıkaya ile birlikte çektirdiği bornozlu fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

Ozan Güven Serenay Sarıkaya bornozlu fotoğraflarını paylaştı. İkisi de ünlü… Ozan Güven dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Seren Sarıkaya modellik ve dizi oyunculuğundan sonra şimdi de Alice müzikali ile seyircinin karşısında. 

İki oyuncu Fi dizisinde rol almıştı. Azra Kohen’in kitabından televizyona uyarlanan Fi dizisinde Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven seyircinin ilgi odağında olmuştu. Fi dizisinde, Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru karakterine takıntılı şekilde aşık olan Can Manay’ı oynayan Ozan Güven, set günlerden bir fotoğraf paylaştı.

Ozan Güven, geçtiğimiz gün Instagram hesabından ilgi çekici bir fotoğraf paylaştı. Fi dizisinde birlikte rol aldığı Serenay Sarıkaya ile birlikte bornozlu hallerini ekrana koydu. 

Ozan Güven, şu günlerde “Don Kişot’um Ben” isimli oyunla sahneden seyirciyi selamlıyor. Serenay Sarıkaya ise Alice müzikaliyle gündemden düşmüyor. 

Ozan Güven, paylaşımında Serenay Sarıkaya’yı da etiketledi. Ozan Güven Serenay Sarıkaya bornozlu fotoğraf paylaşımına şu cümleleri yazdı “Bak ne buldum. Fi çekim” 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.