Placido Domingo cinsel taciz iddiaları ile

Dünyaca ünlü İspanyol tenor Placido Domingo hakkında 20 kadına cinsel tacizde bulunduğu yönündeki iddialar nedeniyle soruşturma geçiriyor.

Placido Domingo cinsel taciz iddiaları ile

Placido Domingo cinsel taciz iddiaları ile karşı karşıya kaldı. Dünyaca ünlü İspanyol tenor Placido Domingo hakkında 20 kadın cinsel taciz suçlamasında bulundu. 

Placido Domingo cinsel taciz iddialarını kabul etmiyor. Ancak bu iddaların ardından Placido Domingo, görev yaptığı Metropolitan Opera’daki görevini bıraktı.

Ünlü tenor hakkında cinsel taciz suçlamaları nedeniyle hakkında soruşturma başlatıldı. Dünyaca ünlü 78 yaşındaki İspanyol tenor Placido Domingo için 20 kadın kendilerine cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti. 

Şikayetçi kadınlardan kimileri, Domingo’nun kariyerlerini tehdit ederek cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. 20 kadın Domingo’nun mağduru olarak şikayette bulundu. Suçlamaların sonucunda Amerikan Müzik Sanatçıları Birliği, Placido Domingo hakkında soruşturma başlattı.

Domingo’nun görev yaptığı New York’taki Metropolitan Opera suçlamaların ardından bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Domingo’nun Metropolitan Opera’dan ayrıldığı belirtildi. Domingo’nun daha önceden programlanmış performanslarından çekilmeyi kabul ettiği de ifade edildi. 

Operanın efsane sesi de cinsel taciz iddialarını reddetmesine rağmen Metropolitan Opera ile 51 yıllık ilişkisinin sona erdiğini ifade etti.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.