Rihanna milyarderler listesine girdi

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Forbes’in milyarderler listesine girdi.

Rihanna milyarderler listesine girdi. Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Forbes’in milyarderler listesinde yerini aldı. 

Rihanna, müzik kariyerinin yanı sıra yatırımlarıyla adından söz ettiren bir şarkıcı. Rihanna ilk kez Forbes’in milyarderler listesine  girdi. 

ABD merkezli medya kuruluşu Forbes’in açıkladığı milyarderler listesi her yıl dikkat çekiyor. Forbes’in bu yılki milyarderler listesinde Rihanna 1729’uncu sırada yerini aldı. 

Rihanna ile birlikte Yüzüklerin Efendisi film serisiyle tanınan ve farklı şirket ve yatırımları olan Peter Jackson da listeye ilk kez adım attı. Jackson listede 1929’uncu sıraya oturdu.

Forbes verilerine göre Rihanna’nın 1.7 milyar doları bulunurken, bu servetin kaynağının ise kozmetik girişimi Fenty Beauty olduğu kaydedildi. 36 yaşındaki Rihanna şirketi Fransız lüks LVMH şirketi ile ortak yürütürken, 2020’de 550 milyon dolar gelir elde ettiği de belirtildi. Rihanna ayrıca Savage x Fenty iç giyim markasının da yüzde 30’una sahip.

Bu yıl ASAP Rocky ile bebek bekleyen Rihanna böylelikle Barbados’un ilk milyarderi oldu.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.