Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi Yeşilyurt Spor Kulübü’nde

Yeşilyurt Spor Kulübü ve Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile düzenlenecek olan “Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi” 18-19 Aralık tarihlerinde sanat severleri ağırlayacak.

Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi Yeşilyurt Spor Kulübü tesislerinde sanat severlerle buluşacak. Spor dünyamızın köklü kulüplerinden Yeşilyurt Spor Kulübü sosyal faaliyetleriyle de dikkat çekiyor.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de engelli bireylerin sorunlarına yönelik dikkat çekmek ve farkındalıklar oluşturmak için etkinlikler düzenleniyor. 

Yeşilyurt Spor Kulübü ise Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile farklı bir projeye ev sahipliği yapıyor. Sanat üzerinden engelli bireylerin kabiliyetlerine dikkat çekecek olan sergi ile sanat severler buluşturuluyor. 

“Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi” Yeşilyurt Spor Kulübü ve Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile düzenleniyor. 18-19 Aralık tarihlerinde Yeşilyurt Spor Kulübü tesislerinde açık kalacak olan sergi saat 16.00-19.00 saatleri arasında sanat severleri ağırlayacak.  

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.