Selen Görgüzel öpüşme sahnesinde eşinden izin istedi

19.11.2021
A+
A-

Tiyatro sahnesinde belki de bir ilk yaşandı. Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, oynadığı oyundaki öpüşme sahnesi geldiğinde eşinden izin istedi.

Selen Görgüzel öpüşme sahnesinde eşinden izin istedi. Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, tiyatro oyunuyla sahnede yer aldı. Ancak oyunda bir öpüşme sahnesi bulunuyordu. İşte o sahnede, partneri ile birlikte seyirciler arasındaki eşine dönerek öpüşmek için izin istedi. Tiyatro sahnesinde ender yaşanan olaylardan birine şahit olan seyirciler de olan biteni kahkahalarla seyretti.

Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, sık sık magazin basınında güzelliğiyle gündeme geliyordu. Bu kez ise bir tiyatro oyununda aldığı rol ile gündemde.

Selen Görgüzel, Seviyorsan Ayrıl Bence adlı oyunda rol aldı. Rolü gereği bir sahnede partneriyle öpüşmesi gerekiyordu.

Selen Görgüzel öpüşme sahnesi geldiğinde kendisini en ön sıradan izleyen eşi Hamdi Alkan’a dönerek izin istedi.

Hamdi Alkan’ın onay vermesi üzerine “Sanat için” diyerek Selen Görgüzel partneriyle öpüştü.

Selen Görgüzel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel bu kez kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyunundaki rolüyle gündeme geldi.

Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, eşi Hamdi Alkan kendisini izleyince zor anlar yaşadı.

Rol gereği Selen Görgüzel ile öpüşmesi gereken Kangı, “Şu an öpüşmemiz gerekiyor ama Hamdi abi burada. Benim eşim de burada. Hamdi abi sonra işlerimizi etkilemez değil mi, bir sıkıntı olmaz” dedi.

Partnerinin sözlerinden sonra konuşan Selen Görgüzel Alkan ise eşine dönerek “Sanat için. Oyuncu da oynamak zorunda” dedi.

Eşlerinden onay alan ikili rol gereği öpüştü.

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.