Şener Şen yeni film için hazırlanıyor

27.03.2017
A+
A-

Sinemamızın sevilen ismi Şener Şen, yine bir Yavuz Turgul filminde rol almak için çalışmalara başladı. Filmin konusu henüz belli değil. Ancak, ünlü aktörün bir holding patronunu canlandıracağı belirtiliyor.

Türk sinemasının sevilen ismi Şener Şen yeni film için hazırlanıyor. 2010’da Av Mevsimi filmi ile beyazperdede olan Şener Şen, yeni bir film için Yavuz Turgul’la bir araya geldi. 

Şener Şen ve Yavuz Turgul sinemanın adeta ayrılmaz yönetmen-oyuncu ikilisi oldu. Şener Şen’in son oynadığı filmi Av Mevsimini de Yavuz Turgul çekmişti. Yeni filmin senarist ve yönetmenliğini yine Yavuz Turgul yapacak. 

Şener Şen, Ertem Eğilmez’in yedi filmde oynadı. Şerif Gören’in 1993 yapımı Amerikalı filminde rol aldı. Bu iki yönetmenin dışında sadece Yavuz Turgul’la çalıştı. 1993’deki Amerikalı filminin ardından bugüne dek hep Yavuz Turgul filmlerinde kamera karşısına geçti. 

Şener Şen, Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni (1990), Gölge Oyunu(1992), Eşkiya(1996), Gönül Yarası(2005), Kabadayı(2007) ve son olarak 2010 yapımı Av Mevsimi’nde Yavuz Turgul’la çalıştı. 

Şener Şen, Yavuz Turgul’la yeni proje için bir araya geldi. Buluşmaya yapımcı Mine Vargı da katıldı. Adı ve konusu henüz açıklanmayan filmle ilgili bilinen ise sadece Şener Şen’in ‘Banker Bilo’da olduğu gibi yine bir holding patronunu canlandıracak olması. 

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.