Şevket Çoruh linç edilmekten zor kurtuldu

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, İzmir’de eli bıçaklı yirmiye yakın kişi tarafından linç edilmek istendi. Şevket Çoruh yaşadığı saldırıyı sosyal medyadan paylaştı.

Şevket Çoruh linç edilmekten zor kurtuldu. Ünlü dizi oyuncusu ve tiyatrocu Şevket Çoruh, İzmir’de yirmiye yakın eli bıçaklı saldırgan tarafından linç edilmek istendi.

Yaşadığı saldırıyı Twitter hesabından paylaşan Şevket Çoruh “Canımızı zor kurtardık” dedi. Arka Sokaklar dizisinde Komiser Mesut rolü ile yıllardır ekranda olan Şevket Çoruh, mevcut siyasi iktidara karşı eleştirel tavırları ile dikkat çekiyordu. Şevket Çoruh’a yeni sezonda dizide rol verilmedi.

Şevket Çoruh, Kadıköy’de iki sezon önce tüm varlığını satarak özel bir tiyatro açtı. Tiyatro sevdalısı olarak bilinen Şevket Çoruh, Twitter hesabından İzmir’de uğradığı linç girişimini duyurdu.

Şevket Çoruh linç edilmekten zor kurtulduğunu anlattı. Ünlü oyuncu saldırı sırasında yalnız olmadığını belirterek, sokak hayvanlarını ezmeye çalışan bir taşıta müdahale ettikleri için bıçaklı saldırganlar tarafından darp edildiklerini duyurdu.

Şevket Çoruh linç edilmekten zor kurtulduğunu iki Twit ile anlattı:

“İzmirin göbeğinde darp edildik…Servet’in içinde yirmiye yakın eli bıçaklı insan tarafından.. Canımızı kurtardık… Şimdilik….”

“Sokak hayvanlarını ezmeye çalışan bir taşıta müdeale ettiğimiz için linç edilmeye çalışıldık. Kantar Polis Merkezindeyiz …”

Yanlış anlaşılma mı var

Şevket Çoruh’un yaptığı paylaşamın ardından Necdet Doğruyol adlı bir kişi ise ‘ortada bir yanlış anlaşılma var’ diyerek şu açıklamayı yaptı: “Şevket bey bu işte yanlış bir anlaşılma olduğunu düşünüyorum.Geçmiş olsun. Senle sıkıntı yaşayan çocuklardan birisi şu an hastanede ve benim kardeşim. Bıçak darbesi almış. Ve bu çocuklar inan senin kafa yapını en az senin kadar sevenler. Üzgünüm keşke böyle bir şey olmasaydı. 

 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.