Türkan Şoray Tiyatro Günleri devam ediyor

06.11.2020
A+
A-

Antalya’daki Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde tiyatro günleri devam ediyor. Ayça Bingöl, Süheyl ve Behzat Uygur, Metin Uca, Sumru Yavrucuk ve Sunay Akın sanatseverlerle buluşacak.

Türkan Şoray Tiyatro Günleri devam ediyor. Antalya’daki Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde düzenlenen tiyatro günlerinde ünlü isimler seyirciyle buluşacak. 

Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türkan Şoray Tiyatro Günleri devam ediyor. Etkinlik kapsamında Ayça Bingöl, Süheyl ve Behzat Uygur, Metin Uca, Sumru Yavrucuk ve Sunay Akın sanatseverlerin karşısında olacak. 

Antalya’daki Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde tiyatro günleri devam ediyor. Türkan Şoray Tiyatro Günleri kapsamında düzenlene program takvimi şöyle:

3-4 Aralık’ta Ben Anadolu / Ayça Bingöl,

5-6 Aralık’ta Hey Gidi Günler/ Süheyl& Behzat Uygur,

14 Aralık’ta Dilinizi Eşek Arısı Soksun / Metin Uca,

15-16 Aralık’ta Shirley Valentıne / Sumru Yavrucuk

17 Aralık’ta Yüz Yüze / Sunay Akın 

Geçtiğimiz sezon Dilinizi Eşek Arısı Soksun isimli tek kişilik oyunu ile sahne alan Metin Uca, Antalyalılarla ikinci kez buluşacak. Aynı şekilde kendine has yorumuyla farklı bir izleyici kitlesine sahip olan Sunay Akın 17 Aralık’ta hikaye tadındaki performansı ile sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.