Turkish’i Dondurma filmi kamera arkası

Turkish’i Dondurma filminin kamera arkası görüntüleri yapımcı firma tarafından paylaşıldı. Kamera arkası görüntülerini buradan izleyebilirsiniz.

Turkish’i Dondurma filmi kamera arkası

Turkish’i Dondurma filmi kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Filmin çekimlerinin tamamlanmasına iki hafta kaldı. Filmin yapımcısı Dijital Sanatlar Yapımevi. Yönetmenliğini Can Ulkay üstlendi. Başrollerde Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Caner Kurtaran, Marleen Mathews, Tristan Alexander, James Farley, Alma Terziç, Carl Warthon da yer alıyor.

Film için ‘İki çılgın Türk’ün hikayesi’ tanımı yapılıyor. Turkish’i Dondurma film çekimleri sürüyor. Filmin çekimleri Kemerburgaz’da 7 dönüm arazi üzerine kurulan platoda yapılıyor. Filmin adı da içeriğini bir anlamda yansıtıyor. Türkişi Dondurma olarak okunan filmin adıyla örtüşen oyuncu kadrosu bulunuyor.

 

FİLMİN KONUSU VE KİMLER OYNUYOR BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

 

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM