Uluslararası İzmir Film Festivali tarihi açıklandı

Üçüncüsü bu yıl düzenlenecek olan Uluslararası İzmir Film Festivali’nin hangi tarihlerde düzenleneceği açıklandı. Festival 22-26 Eylül 2020 tarihleri arasında İzmir’in 30 ilçesinde açık havada gösterimi yapılacak olan filmlerle düzenlenecek.

Uluslararası İzmir Film Festivali tarihi açıklandı. Uluslararası İzmir Film Festivali tarihi 22-26 Eylül 2020 olarak duyuruldu. “Altın Artemis” ödülünün verileceği 3. Uluslararası İzmir Film Festivali’nde filmler İzmir’in 30 ilçesinde açık hava gösterimleri ile seyirciyle ile buluşacak.

3. Uluslararası İzmir Film Festivali, Anadolu Sinema Televizyoncular Meslek Birliği (ASİTEM) tarafından düzenleniyor. Festivalin genel koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre, Anadolu Sinema Televizyoncular Meslek Birliği (ASİTEM) tarafından 2018’den bu yana düzenlenen festival, bu yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilecek. 

Festivale katılacak olan filmler için tek şart vizyona girmiş olması. Filmler festival kapsamında, İzmir’in 30 ilçesinde açık hava gösterimleri ile seyirciyle buluşacak. Festivale bu yıl, televizyon dizileri ile dijital yapımlar da dahil edilecek.

Festival sürecinde en iyi eserler, internet sitesi üzerinden yapılacak noter onaylı halk oylamasıyla belirlenecek. Dereceye girenlere, “Altın Artemis Ödülü” verilecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.