Usta oyuncu Erdoğan Sıcak vefat etti

12.02.2019
A+
A-

Türk sinemasının ve dizilerin usta oyuncusu Erdoğan Sıcak, KOAH hastalığı ile mücadele ediyordu. Sanatçıyla ilgili bugün acı haber geldi. Erdoğan Sıcak hayatını kaybetti.

Usta oyuncu Erdoğan Sıcak vefat etti. 79 yaşındaki sanatçı bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele ediyordu. KOAH nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Erdoğan Sıcak, KOAH nedeniyle fenalaşınca ailesi tarafından hastaneye kaldırılıp, tedaviye alınmıştı. Tüm çabaları rağmen Erdoğan Sıcak’ın hayata veda ettiği duyuruldu. 

Erdoğan Sıcak vefat etti. Sanatçının ölüm haberini kızı Tutam Sıcak, sosyal medyadan paylaştı.

Erdoğan Sıcak cenazesi nereden ne zaman kalkacak?

Erdoğan Sıcak’ın cenazesiyle ilgili gelişmeleri kızı Tutam Sıcak, paylaşacağını açıkladı. Tutam Sıcak, babasıyla ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şöyle dedi: “Babam Erdoğan Sıcak’ı kaybettik. Perşembe günü defnedeceğiz. Detaylı bilgiyi daha sonra vereceğim”

Erdoğan Sıcak’ın cenazesi 14 Şubat 2019 Perşembe günü toprağa verilecek. Ancak cenazeyle ilgili daha detaylı bilgileri kızı tutam Sıcak, sosyal medyadan duyuracağını açıkladı. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.