Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Sanat dünyasından mutlu bir haber geldi. Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile ünlü şarkıcı Mehmet Erdem evlendi. Çift, dünya evine İstanbul’da bir otelde kıyılan nikahla girdi.

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi. Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile ünlü şarkıcı Mehmet Erdem aşklarını evlilikle taçlandırdılar.

Uzun süredir birlikte olan ve aşklarını kamuoyunun gözü önünde yaşayan ünlü çift dünya evine girdi. Şarkıcı Mehmet Erdem ile oyuncu Vildan Atasever, İstanbul’da bir otelde gerçekleşen törenle hayatlarını resmen birleştirdiler. Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlilik töreninde mutluluk resimleri verdiler.

Sanat dünyasından mutlu bir evlilik haberi geldi. Vildan Atasever ile Mehmet Erdem uzun süredir aşk yaşıyordu. Ünlü çift, bir süre önce evlilik kararı almıştı. Müzisyen Mehmet Erdem ile oyuncu Vildan Atasever aldıkları kararı hayata geçirerek evlendiler.

Mehmet Erdem, geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda evlilik iddialarını doğrulamıştı: “Vildan’la önümüzdeki hafta sade bir düğün töreniyle evleniyoruz.”

Sade bir törenle evlenen Vildan Atasever gelinliği ile dikkat çekti. Sade ve abartıdan kaçan ama elegant bir duruşu olan gelinliği ile Vildan Atasever Mehmet Erdem ile evlendi.

Vildan Atasever’in gelinliği

Ömür boyu birlikte olmak için şahitlerin huzurunda ‘evet’ diyen ünlü çiftin nikah anından ilk görüntüler, sosyal medyaya düştü.

Birçok sosyal medya kullanıcısının büyük ilgi gösterdiği görüntülerde, güzel oyuncu Vildan Atasever’in gelinliği dikkat çekti.

Vildan Atasever gelin ayakkabısının altına ne yazdı

Vildan Atasever, nikaha saatler kala Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşımda bulundu.

Gelin ayakkabısının altına bekar arkadaşlarının ismini yazdığı anları paylaşan Atasever, paylaşımına ”Kızlar ben hazırım, bekliyorum” notunu düştü.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.