Yazarının Sesinden İş Sanat’ta çevirim içi devam ediyor

İş Sanat’ın “Yazarının Sesinden” serisinde bu ay Haydar Ergülen, İnci Aral ve Ethem Baran olacak. Söyleşi ve kitap okumaların yer aldığı etkinlik İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden izlenebilecek.

Yazarının Sesinden İş Sanat’ta çevirim içi devam ediyor. İş Sanat’ın edebiyat söyleşileri serisi olarak kültür sanat hayatımıza sunduğu Yazarının Sesinden, bu ay Haydar Ergülen, İnci Aral ve Ethem Baran’ı ağırlayacak. 

Türk edebiyatının değerli isimleri, İş Sanat’ın “Yazarının Sesinden” serisinde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

 4 Ocak’ta Haydar Ergülen “İdilikler”, 11 Ocak’ta İnci Aral “Yeşil”, 25 Ocak’ta Ethem Baran “Döngel Dünya” adlı eserleriyle edebiyatseverlerin karşısına çıkacak. 

Her ay farklı yazarların kitaplarından bölümler okuduğu “Yazarının Sesinden” serisi, saat 20.30’dan itibaren yayında olacak. Serinin diğer bölümleri İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden sezon boyunca ücretsiz izlenebilir.

İş Sanat’ın ocak ayındaki diğer etkinlikleri çevrim içi izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin’in sahnesini sokak müzisyenleriyle paylaştığı “Yine de Güzeldir Yaşamak” adlı bu özel konser, yeni yılın ilk günü sanatseverlerle buluşacak. 

Dilek Türkan ve Derya Türkan, unutulmaz bir repertuvarla 2 Ocak akşamı izleyici karşısına çıkacak. 

Yelda Bayramoğulları, Aslıhan Güngör ve Nurdan Küçükekmekçi’den oluşan Trio Patara 8 Ocak’ta sahne alacak.

Şiir ve hikâye tutkunlarının yıllardır büyük bir ilgiyle takip ettiği dinleti serisinde 18 Ocak’ta Gülten Akın’ın şiirleri yer alacak.

İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde düzenlenen ve şef Hakan Şensoy yönetimindeki Milli Reasürans Oda Orkestrası’nın konseri 21 Ocak’ta sahnede olacak. Konserin solistliğini çellist Çağ Erçağ yapacak. 

Uğur Önür, İsmail Çakır ve Umut Sülünoğlu “Bu Muhabbet Bitmez” projesiyle yöresel ezgileri 16 Ocak’ta İş Sanat sahnesine taşıyacak. “Bilal Karaman Quartet ve Ülkü Aybala Sunat” caz konseri 30 Ocak’ta gerçekleşecek.

Dünya edebiyatından klasikleri oyuncuların sesinden dinlediğimiz Okuma Tiyatrosu’nda; 6 Ocak’ta “Peer Gynt”, 13 Ocak’ta “Antonius ve Kleopatra” yer alacak.

Çocukların merakla beklediği dünyaca ünlü klasik masallar 3 Ocak’ta “Rapunzel”, 10 Ocak’ta 80 Günde Devr-i Alem, 17 Ocak’ta Uyuyan Güzel ve 24 Ocak’ta Fındıkkıran ile devam edecek. 

Tüm konser ve dinletiler saat 20.30, çocuk etkinlikleri ise saat 15.00’ten itibaren yayımlanacak. 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.