Yedinci Koğuştaki Mucize oyuncuları belli oldu

18.06.2019
A+
A-

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin oyuncuları ilk kez bir araya geldi. Yedinci Koğuştaki Mucize filminin konusu bir babanın küçük kızına dair adalet savaşı…

Yedinci Koğuştaki Mucize oyuncuları belli oldu

Yedinci Koğuştaki Mucize oyuncuları belli oldu. Yedinci Koğuştaki Mucize filminin kadrosu ünlü oyunculardan oluşuyor. 

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin başrolünde Aras Bulut İynemli var. Filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Duygusal bir drama olan Yedinci Koğuştaki Mucize filminin tüm oyuncu kadrosu açıklandı.

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin çekimlerine çok yakında başlanacağı belirtildi. Filmin yapımcıları Lanistar Media ve Motion Content Group.

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin ekibi ilk kez bir araya gelerek senaryo okuması yaptı.

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin konusu

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin konusu bir baba kız öyküsüne dair. Kızına çok bağlı masum bir babanın adalet arayışı beyazperdede olacak. Baba ile kızının umut dolu, mucizevi bir hikayesi anlatılacak.

Film, izleyenlerin hayatlarına dokunacak. Filmin çekimlerine Muğla ve İstanbul-Beykoz’da özel olarak kurulan platoda çok yakında başlanacak.

7 yaşındaki kızıyla aynı zeka yaşına sahip bir babanın umut dolu hikayesi filmin konusu. Aras Bulut İynemli filmdeki babayı canlandırıyor. Kızını ise Nisa Sofiya Aksongur oynuyor.

Filmin diğer oyuncuları Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu, Gülçin Şahin Kültür, Ferit Kaya, Cankat Aydos, Hayal Köseoğlu, Doğukan Polat ve Serhan Onat gibi başarılı isimler…

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.