Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere

15.04.2019
A+
A-

Dünyaca ünlü televizyon dizisi La Casa de Papel, Türk televizyonları için uyarlanacak. Yerli La Casa de Papel’de kimler rol alacak?

Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere

Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere ile görüşülüyor. Dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel yerli versiyonu ile ekrana gelecek.

Dizinin başrol oyuncularının belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor. Yerli La Casa de Papel için Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere ile görüşüldüğü iddia ediliyor. 

Türk televizyon dizilerinin önemli iki kadın oyuncusu oyan Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere’nin gelen teklife sıcak baktıkları belirtiliyor.

La Casa de Papel Cansu Dere ile

La Casa de Papel’deki Tokyo karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü iddia edilen iki güzel oyuncudan biri dizide olacak. Şartlar bunu belirleyecek.

Dünyaca ünlü televizyon dizisi La Casa de Papel’in Türk versiyonu çekilecek. Dizideki Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile görüşüldü.

Ay Yapım tarafından ekrana getirilecek olan yerli La Casa de Papel’de Tuba Büyüküstün mü Cansu Dere mi olacak? Şimdi bu sorunun cevabı merak ediliyor.

La Casa de Papel Tuba Büyüküstün ile 

Geçtiğimiz hafta Cansu Dere bir dizide rol alacağını söylemişti. Bunun bir Netflix dizisi olup olmayacağı merak edilirken, şimdi ise yerli La Casa de Papel için güzel yıldızın adı geçiyor. 

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlaması geliyor. Ay Yapım’ın, dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlamasını yapmaya karar verdiği iddia edildi.

Dizide Tokyo Karakteri İçin Tuba Büyüküstün’e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. uzun süredir ekranlarda yer almayan iki güzel oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.