7/24 Kültürsanat.com Bundle’da yerini aldı

Yeni dönemin en aktif medya yapılanmasında 724kültürsanat.com da yerini aldı. Dünyanın kıymetli haber içerik paylaşım uygulamalarından olan Bundle 724kultursanat.com ‘u da yapısının içinde bulundurmaya değer buldu.  

7/24 Kültürsanat.com Bundle’da yerini aldı

7/24 Kültürsanat.com Bundle’da yerini aldı. Dünyanın kıymetli haber içerik paylaşım uygulamalarından olan Bundle 724kultursanat.com ‘u da yapısının içinde bulundurmaya değer buldu.  

Bundle dünyanın dört bir yanından 10 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor.

Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

İçerikleri ve teknik altyapısı ile kültür sanat alanındaki haberleri ile gün geçtikçe okurların daha yoğun ilgisiyle karşılaşan sitemize Bundle’dan da ulaşabilirsiniz.   

Bundle, pek çok haber sitesinin yer aldığı bir teknolojik uygulama. Haber alt başlıklarında “kültür sanat” dalında 724kultursanat.com kaliteli, hızlı ve özgün içerikleri ile Bundle yapılanmasına değer bulundu. Türkiye’nin en önemli haber siteleri ile birlikte 724kultursanat.com da uygulamadaki yerini aldı. 

Sizler dilerseniz Bundle uygulamasını indirerek anında haberlerimize, içeriklerimize ulaşabileceksiniz. Öncelikle uygulamayı indirmek için linkleri paylaşayım:

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&hl=tr
iPhone ve iPad için: https://itunes.apple.com/tr/app/bundle-haber/id830521905?l=tr&mt=8

My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra 7/24 Kültür Sanat’ı aratarak ya da Kültür & Sanat başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak takip listenize ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Kültür Sanat’ın da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip.

Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.