91. Oscar adayları yarın açıklanıyor

Bu yıl 91. Oscar Ödülleri sahiplerini 24 Şubat 2019 tarihinde bulacak. Ödüller için adaylar ise yarın (22 Ocak 2019) açıklanacak.

91. Oscar adayları yarın açıklanıyor. Ödül töreni ise 24 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Sinema dünyasının kalbi Oscar ödülleri için atıyor. Bu yıl 91’incisi düzenlenecek ödüller için geri sayım başladı.

Oscar adaylarını kimlerin açıklayacağı belirlendi. Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, duyuruyu sosyal medyadan yaptı. Oscar adaylarını bu yıl kimlerin açıklayacağını duyurdu.

91. Oscar adayları yarın açıklanacak. Yapılan duyuruya göre Oscar adayları Kumail Nanjiani ile Trace Ellie Ross tarafından ilan edilecek. 

Kumail Nanjiani  ‘The Big Sick’, ‘Başımıza Gelenler’, ‘Silikon Vadisi’ gibi yapımlarda rol aldı.  Trace Ellie Ross ise ‘Girlfriends’, ‘Black-ish’, ‘Reed Between Lines’ gibi dizilerin yıldız oyuncusu. 

Kumail Nanjiani ve Trace Ellis Ross, Oscar adaylarını açıklayacakları için heyacanlı olduklarını belirtiyorlar. 

Yarın yapılacak aday açıklamasından sonra Oscar Ödülleri 24 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. 2019 Oscar Ödül Töreni için henüz sunucu açıklaması yapılmadı. Aslında Kevin Hart’ın, adı açıklanmıştı. Ancak daha sonra Kevin Hart eski homofobik yorumları nedeniyle eleştiri alması üzerine, sunuculuktan vaz geçtiğini duyurdu. 

Oscar töreni şu anda sunucusuz kaldı. Oscar Akademisi öneri olarak Avengers ekibinin töreni sunmasını ve seyirciler arasından rastgele, doğaçlama bir şekilde sunucular seçilmesi gibi fikirler sunulmuştu.

Ancak henüz gecenin sunuculuğuyla ilgili bir sonuca ulaşılmış değil. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.