Adele koronavirüs şokunda konserler iptal

Adele konserleri, ekibin büyük bir kısmının koronavirüse yakalanması nedeniyle iptal edildi. Bu kararı sosyal medya hesabından açıklayan ünlü şarkıcı, gözyaşları içinde sevenlerinden özür diledi.

Adele koronavirüs şokunda! Konserler iptal edildi. Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, Amerika konserler serisinin daha başında koronavirüs şoku ile karşı karşıya kaldı. Las Vegas konserleri iptal oldu, gözyaşları içinde özür diledi. 

Adele konserleri, ekibin büyük bir kısmının koronavirüse yakalanması nedeniyle iptal edildi. Bu kararı sosyal medya hesabından açıklayan ünlü şarkıcı, gözyaşları içinde sevenlerinden özür diledi.

Adele Las Vegas’ta ilk konserine çıkacaktı. Adele’in ekibinde yaşanan koronavirüs vakaları nedeniyle konsere 24 saat kala iptal kararı alındı.

Kararı göz yaşları içinde sosyal medya hesabından paylaşan Adele, hayranlarından özür diledi. Adele, “Özür dilerim, ‘Çok üzgünüm ama gösteri hazır değil. Ekibimin yarısı Covid’e yakalandı. Prodüksiyonu kurtarmak için 30 saattir uyumadım ama zamanım kalmadı” dedi.

Konser için Las Vegas’a gelen sevenlerine seslenen Adele, “Özür dilerim. Çok üzgünüm ve utanıyorum. Seyahat eden herkes için üzgünüm. Tüm tarihleri yeniden organize edeceğiz. Şu anda bunun üzerinde çalışıyoruz ve konserleri yapacağız” diye konuştu.

Caesars Palace Colosseum’da 16 Nisan’a kadar toplam 24 konser vermesi beklenen Adele’in ilk konserinin bugün yapılması planlanmıştı.

Kasım ayının sonunda açıklanan konser planı kapsamında Adele hafta sonları ABD’li hayranları ile bir araya gelecekti.

Bilet fiyatları 85 dolar ila 685 dolar arasında değişen her bir konserden 500 bin dolar kazanması beklenen Adele’in biletleri 6 saatte tükenmişti. Adele’in bugünkü konseri, 5 yıl sonra ilk canlı konser olması bakımından önem taşıyordu. 

 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.