Ahmet Mekin televizyon dizisinde

Türk sinemasının usta aktörlerinden Ahmet Mekin bu kez televizyon dizisiyle seyirciyle buluşacak. Ahmet Mekin, kör bir adamı canlandıracak.

Ahmet Mekin televizyon dizisinde

Ahmet Mekin televizyon dizisinde rol almaya başladı. atv’de yayınlanacak olan “Ali ve Sevda” adlı dizinin kadrosuna sinemanın usta oyuncusu Ahmet Mekin’in katılması ilgi uyandırdı. 

Yeşilçam döneminden bu güne Türk sinemasının ustaları arasına adını yazdıran Ahmet Mekin, bu kez bir televizyon dizisiyle seyircinin karşısında olacak. 

Ahmet Mekin televizyon dizisinde rol aldı. Türk sinemasının usta aktörlerinden Ahmet Mekin televizyon ekranından sevenleriyle buluşacak. 

Ahmet Mekin ‘Ali ve Sevda’ dizisinde hangi rolde

atv’de yayınlanmaya başlanacak olan “Ali ve Sevda” dizisinde Ahmet Mekin de oynayacak. Özlem Duran Menajerlik Ajansı’na bağlı olan Mekin, Baba Yapım imzalı dizide ‘Tuğrul Baba’ karakterine hayat verecek.

Ahmet Mekin dizide görme engelli Tuğrul Baba rolünde olacak. Yetimhanede büyüyen Ali’ye (Keremcem) sahip çıkacak. Tuğrul Baba, karanlık dünyasında görebilmeyi, çevresini anlayabilmeyi zaten çoktan öğrenmiştir. Şimdi ise Ali’ye karanlıkta görebilmenin mümkün olduğunu öğretecektir. 

Ahmet Mekin Ayli ve Sevda dizisinin ikinci bölümünden itibaren ekranda olacak. ‘Ali ve Sevda’ dizisinde Keremcem’e başrolde Özgü Kaya eşlik ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.