Deren Talu sinema filminde başrolde

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ilk kez kamera karşısına geçerek sinema filminde rol alacak. Deren Talu, Amerika’da oyunculuk eğitimi almıştı.

Deren Talu sinema filminde başrolde

Deren Talu sinema filminde başrolde oynayacak. Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, ‘Son Kale – Hacıbey’ adlı filmde rol alacak. Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Defne Samyeli’nin iki kızından biri olan Deren Talu, sinemaya soyundu.

Filmin yapımcı şirketi Wonder Yapım. Şirketin daha önce Gürcistan – Türkiye ortak yapımı ‘Köprü’ filmine imza atmıştı. ‘Son Kale – Hacıbey’ adlı filmin sinemada iddialı yapımlardan biri olacağı öne sürülüyor.

‘Son Kale – Hacıbey’ filmi Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna ortak yapımıyla çekilecek. Film, 18. yüzyıl sonlarında Osmanlı – Rus Savaşı dönemini beyazperdeye taşıyacak.

Son Kale – Hacıbey filminin senaryosunu Yevhen Tymoshenko yazdı. Filmin genel yönetmenliğini Zaza Uruşadze üstlenecek. Gürcü yönetmen ve yapımcı olan Zaza Uruşuzade, Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunuyor ve Amerikan Film Akademisi üyesi.

Son Kale – Hacıbey filmini Ukraynalı Konstantin Konovalov yönetecek. Başrolleri usta oyuncu Yurdaer Okur ile Deren Talu paylaşacak.

Deren Talu Son Kale – Hacıbey filminde hangi rolde

Deren Talu Son Kale – Hacıbey filminde hangi rolde olacak? Filmde Ukrayna’nın ve Gürcistan’ın tanınmış oyuncuları rol alacak. ‘Son Kale – Hacıbey’ filminde televizyon dizilerinin ve sinemanın usta oyuncusu Yurdaer Okur ve Deren Talu başrolde oynayacak.

Yurdaer Okur, Kuzey Karadeniz için savaşan Osmanlı ordusunun komutanı Ahmet Paşa’yı canlandıracak. Deren Talu, Ahmet Paşa’nın kızı Fatıma’yı oynayacak. Fatıma, kılıç kuşanıp ok atan ve at binen cevval bir kız olarak beyazperdeye gelecek. 

Deren Talu Amerika’da oyunculuk eğitimi aldı. Deren Talu ilk kez bir sinema filmiyle seyircinin karşısında olacak. 

Film Türkçe, Ukraynaca ve İngilizce olmak üzere 3 ayrı dilde çekilecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihinin 2020 Mayıs olduğu bildirildi. Filmin çekimlerine 20 Mayıs’ta başlanacak.

Son Kale – Hacıbey filminin konusu

Son Kale – Hacıbey filminde Osmanlı’nın elinde kalan son kale olan Hacıbey Kalesi kuşatılır. Kalenin komutanı Ahmet Paşa, kuşatma sırasında esir düşer. Fatıma, esir düşen babasını kurtarmaya çalışır. Nefes kesen bu mücadeleyle birlikte, Fatıma büyük bir aşkın içine düşer. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.