Ahmet Ümit Ekrem İmamoğlu için imzaladı

20.09.2019
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ahmet Ümit’in yeni kitabının imza gününe katıldı. Ahmet Ümit kitabını Başkan İmamoğlu için imzaladı.

Ahmet Ümit Ekrem İmamoğlu için imzaladı. Polisiye edebiyatımızın önde gelen ismi Ahmet Ümit, yeni kitabı “Aşkımız Eski Bir Roman” için düzenlenen imza gününde güzel bir sürpriz yaşadı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, imza gününe katılarak kitap imzalattı. 

Aşkımız Eski Bir Roman için Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi’nde imza günü düzenlendi. Ahmet Ümit, ‘kaşe günü’ olarak da bu buluşmanın duyurusunu sosyal medyadan yapıyordu. Kalabalık okur gruplarının imza günlerinde Ahmet Ümit bileğindeki sağlık problemi nedeniyle kaşe imza kullanıyor. Okurların uzun süre imza kuyruğunda beklememesi için de kaşe imza hayli kolaylaştırıcı bir çözüm olarak uygulanıyor. 

Ahmet Ümit’in yeni kitabının imza gününde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da vardı. Yoğur okur ilgisinin yanında Ekrem İmamoğlu’nun da katılımı ile imza günü daha hararetli geçti. Okurlar Ekrem İmamoğlu ve Ahmet Ümit ile birlikte fotoğraf çektirmek için çabaladılar. 

Başkomser Nevzat’ın üç farklı cinayeti çözdüğü “Aşkımız Eski Bir Roman” için Ahmet Ümit şöyle dedi: “Bu kitapla biz de 3 farklı macera içinde geziniyor, İstanbul’un değişik semtleri ve değişik sosyal kesimleri arasında dolanıyor ve aynı zamanda insan ruhunda da geziniyoruz.”

Ahmet Ümit’in 20 Eylül Cuma günü Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi’nde yapılan imza gününe ilgi yoğundu. Yazardan imza almak isteyen okurlar uzun kuyruklar oluşturdu. İmza gününün sürpriz konuğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. Ahmet Ümit, Ekrem İmamoğlu’nun katılımı için teşekkür ederken sosyal medyadan da paylaşım yaptı. 

Ahmet Ümit sosyal medya paylaşımında “Sevgili dostum, edebiyat sever başkan Ekrem İmamoğlu yeni kitabımın ilk imza gününde bizi yalnız bırakmadı. Çok teşekkürler başkan..” ifadesini kullandı. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.