Ahmet Uz vefat etti cenazesi ne zaman

Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Ahmet Uz hayatını kaybetti. 75 yaşındaki sanatçının uzun süredir akciğer tedavisi gördüğü belirtildi.

Ahmet Uz vefat etti cenazesi ne zaman? Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Ahmet Uz vefat etti. Ahmet Uz’un ölüm haberini tiyatro sanatçısı Nedim Saban sosyal medya hesabından duyurdu. 

Ahmet Uz uzun süredir akciğerindeki sorun nedeniyle tedavi görüyordu. Tüm tedavilerine rağmen Ahmet Uz, akciğerindeki sorun nedeniyle hayatını kaybetti.

Sanatçının ölümünü Nedim Saban, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla duyurdu: “Canım Ahmet Uz ağabeyim, çok erken terk ettin bizi. Çok özleyeceğiz” 

Ahmet Uz cenaze namazı 

Ahmet Uz son yolculuğuna 9 Kasım Pazartesi günü uğurlanacak. Ahmet Uz’un cenazesiyle igili açıklama yapıldı. Ahmet Uz cenaze namazı için sevenleri Üsküdar Şakirin Camisi’nde bir araya gelecek.

Ahmet Uz öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.