Menajerimi Ara dizisindeki şiir

Menajerimi Ara dizisindeki şiir seyirciler tarafından merak edildi. Dicle’nin çok sevdiği o şiir seyircinin ilgisini çekti.

Menajerimi Ara dizisindeki şiir

Menajerimi Ara dizisindeki şiir seyircilerin ilgisini çekti. Menajerimi Ara dizisindeki şiir kitabı ve şairi merak edildi.

Star TV’nin yeni sezon dizisi Menajerimi ara dizisinde Barış ve Dicle arasında gelgitli süren ve açıklanmayan aşkla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Dizinin son bölümünde Barış, kalbini kırdığı Dicle için doğum günü hediyesi olarak bir şiir kitabı satın aldı. Sabiha Altıngöz adlı şairin Gün Yüzü adlı şiir kitabının birinci baskısını kitapçıdan bulan Barış, Dicle’nin kırılan kalbini tamir etmek ve aşkını kazanmak için harekete geçti.

Barış, kitapçıyla dertleşirken “Kitabı bir de imzalatabilseydim” dedi. Sabiha Altıngöz, kitapçının eski eşiydi ve Barış’a yardımcı oldu. Sabiha Altıngöz’ün evini, bahçesini tarif ederek Barış’ı gönderdi ve uyardı: “Biraz aksidir”

Barış, Dicle’nin en sevdiği şairin kitabını alıp imzalatarak onun gönlünü kazanmak istedi. Sabiha Altıngöz’ü bulan Barış zor da olsa kitabı imzalatmayı başardı.

Bu sahneleri izleyen şiir ve edebiyat meraklıları Sabiha Altıngöz ismini araştırmaya başladı. Arama motorlarında Sabiha Altıngöz ismini yazan meraklılar herhangi bir bilgiye rastlayamadı.

Barış’ın Dicle için satın aldığı şiir kitabının adı Gün Yüzü… Dizinin takipçileri ve şiir sevdalıları Menajerimi Ara disizindeki şiir kitabını da merak etti. Menajerimi Ara dizisinde Barış’ın Dicle için aldığı şiir kitabını merak eden seyirciler arama motorlarına göz attı. Sabiha Altıngöz ve Gün Yüzü arama kelimeleriyle dijital dünyada ipucu arayanlar boş ekranla karşılaştı. Çünkü dizinin senaristleri gerçekte olmayan bir şair yaratmışlardı.

Menajerimi Ara dizisindeki şiir merak edildi. Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin okuduğu şiir izleyicini ilgisini çekti. Menajerimi Ara dizisindeki şiir:

Ne çiçek açtık ne meyveye durduk
Öylece çürüyüp kaldık kendi başköşelerimizde
Suretini bekleyen çerçeveler gibi astık ruhumuzu boş duvarlara
Kadehler doluydu bir vakitler

Şimdiyse feri sönmüş gözlerimizin kıyısına vuran yalnızca boş şişeler
İçimize attıklarımız da

Bekledik uzun zaman gelen giden olmadı
Sardık yaralarımızı
Bahar geldi yaz geçti
Kiraya verdiğimiz kalplerimizi kışa kadara oturan hiç olmadı.

13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI – İREM DERİCİ NEDEN TUVALET PENCERESİNDEN KAÇMAK İSTİYOR – tıkla oku ve izle=

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.