Ali Poyrazoğlu Hayatım Roman ile Trump Sahne’de

14.01.2022
A+
A-

Tiyatronun duayen ismi Ali Poyrazoğlu kendi hayatından kesitlerin yer aldığı ‘Hayatım Roman’ adlı müzikal kabare gösterisini bu kez Trump Sahne’de sergiliyor.

Ali Poyrazoğlu Hayatım Roman ile Trump Sahne’de. Ali Poyrazoğlu ‘Hayatım Roman’ ile güldürmeye devam ediyor. Tiyatronun usta ismi Ali Poyrazoğlu, Hayatım Roman adlı müzikli kabare gösterisiyle bu kez Trump Sahne’de seyircinin karşısında olacak. 

Hayatım Roman, 16 Ocak Pazar saat 18:00’de Trump Sahne’de seyirciyle buluşacak. 

Usta ve duayen sanatçı Ali Porazoğlu, kendi hayatından kesitlerin yer aldığı, yazdığı ve sahnelediği ’Hayatım Roman’ müzikli kabarede sıradanlığa meydan okuyor.

Ali Poyrazoğlu’nun sanatla iç içe olan hayatını onun dilinden dinlerken bolca güleceğiniz bu kabareyi izlemenin keyfine varacaksınız. Dünyaya meydan okuyan, hayatını sanatla taçlandıran sanatın önemini fark edenlerin taçları kendileri takarlar diyen ünlü sanatçının yaşam hikâyesinden çok şey öğreneceksiniz.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.