Altan Gördüm oyunculuğu bırakıyor şimdi ne yapacak

Tiyatro, sinema ve dizilerin ünlü oyuncusu Altan Gördüm, oyunculuğu bıraktığını açıkladı. İstanbul’u terk edeceğini söyleyen Altan Gördüm, 2019’da ne yapacağını da anlattı.

Altan Gördüm oyunculuğu bırakıyor şimdi ne yapacak

Altan Gördüm oyunculuğu bırakıyor. Şimdi ne yapacak? Usta oyuncu Altan Gördüm, İstanbul’u terk ediyor. Oyunculuğu bırakıyor. 

Tiyatro, sinema ve dizilerin ünlü oyuncusu Altan Gördüm, bir alışveriş merkezinde gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. 

Yeni yılda hayatında değişiklikler olacağını açıklayan Altan Gördüm “Oyunculuğu bıraktım” dedi. 

Altan Gördüm, 2019 yılında İstanbul’dan taşınacağını da belirttti. İzmir’de bir taş evi olduğunu belirten Gördüm “İstanbul’dan da en kısa zamanda taşınacağım.  İzmir’de taş evim var, oraya yerleşmeyi düşünüyorum. Artık yeter! Orada bir tiyatro okulu açıp sektöre yeni öğrenciler kazandırmaya çalışacağım” dedi. 

Bu sözlerinden de anlaşıldığı gibi yılların usta oyuncusunun bir kenara çekilip oturmaya niyeti yok. Tiyatroya, oyunculuğa yıllarca emek veren birinin kıyıda köşede oturması da çok kolay değil. Altan Gördüm, tiyatro sevdasını bir okul açarak yeni öğrenciler yetiştirerek sürdürecek. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.