Şahan Gökbakar sinemadaki promosyon vurgununu video ile anlattı

02.01.2019
A+
A-

Sinema işletmecileri ile film yapımcıları arasındaki kavga hala durulmadı. Film yapımcıları, sinema işletmecilerinin satılan biletlerden kendilerine yeterince pay verilmediğini, promosyon vurgunu yapıldığını öne sürüyor. Şahan Gökbakan, bununla ilgili bir video hazırladı.

Şahan Gökbakar sinemadaki promosyon vurgununu video ile anlattı. Sinema işletmecileri ile film yapımcıları arasında büyüyen kavganın daha iyi anlaşılması için Şahan Gökbakar bir video hazırladı.

Gizli kamera çekimi yapan bir muhabire, sinema işletmecisi olan biteni anlatıyor. Recep İvedik filmleri ile gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, sinema işletmecilerine tepkisini bir video ile ortaya koydu.

Youtube kanalından videoyu paylaşan Şahan Gökbakar, altına şunu yazdı: “Son dönemde yaşanan sinemacı ile yapımcı anlaşmazlığının sebeplerin biri olan mısır ve içecek kampanyası adı altında yapılan oyun birebir budur.”

Şahan Gökbakar, YouTube hesabından takipçileri ile sinemadaki promosyon vurgununun nasıl yapıldığını paylaştı. Gökbakar’ın videosunun girişinde “İzleyeceğiniz görüntülerdeki kişiler ve kurumlar hayal ürünüdür. Ancak anlatılanlar tamamen gerçektir ve şu sıralar bir yerlde uygulanmaktadır” uyarısı yapılıyor.

Şahan Gökbakar, videoda bir sinema işletmecisini canlandırıyor. Mısır-kola promosyonu ile sinemacının nasıl vurgun yaptığını videodan izliyoruz.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.