Altın Güvercin imza günleri ile festival havasında

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Güvercin Beste Yarışması tam bir festival havasında… Sadece müzik değil, kitap dünyasının da kalbi Kuşadası’nda atıyor. Ünlü yazarlar okurlarla buluşarak kitaplarını imzalıyor.

Altın Güvercin imza günleri ile festival havasında düzenleniyor. Kuşadası’nda altı yıl aradan sonra yeniden düzenlenmeye başlayan Altın Güvercin Beste Yarışması sadece müzik dünyasını değil, kitap dünyasını da bir araya getiriyor.

1-8 Eylül 2019 tarihleri arasında bir festival havasında düzenlenen Altın Güvercin Beste Yarışması yazar imza günleri ile ayrı bir önem taşıyor. 

Altın Güvercin imza günleri programı

Kuşadası Atatürk Meydanı’ndaki Altın Güvercin imza günleri okurlarla yazarları buluşuyor. Altın Güvercin imza günleri etkinlik programı şöyle:

1 Eylül 2019 Emre Kongar imza günü.

3 Eylül 2019 Cezmi Ersöz imza günü.

4 Eylül 2019 Ali Rıza Türker, İbrahim Kaboğlu ve Tufan Türenç imza günü.

5 Eylül 2019 Fikri Sağlar imza günü.

6 Eylül 2019 Cüneyt Akman ve Murat Ağırel imza günü.

7 Eylül 2019 Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu, Hanefi Avcı, Mustafa Balbay, Suat Suna, Şükrü Erbaş ve Timur Soykan imza günü.

8 Eylül 2019 Bilal Sami Gökdemir, İbrahim Özbay, Ese Katrancı, İhsan Eliaçık, Toygun Atilla, Hakkı Gümüştaş, Kemal Kocabaş ve Erkan Sevinç imza günü.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.