Jennifer Lopez direk dansı ile Hustlers filminden ilk tanıtım

Ünlü pop yıldız Jennifer Lopez yeni sinema filmi Hustlers ile yakında seyircilerle buluşacak. Hustlers filminin yeni tanıtım fragmanında Jennifer Lopez striptiz kulüpte direk dansı yapıyor.

Jennifer Lopez direk dansı ile Hustlers filminden ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. 49 yaşındaki dünyaca ünlü pop yıldızı Jennifer Lopez’in bir striptiz kulüpte çalışan kadını canlandırdığı Hustlers yakında beyaz perdede olacak. 

Jennifer Lopez, Hustlers filminde Ramona karekterini canlandırıyor. Sinema seyircisi ile paylaşılan Hustlers tanıtım fragmanında Ramona (Jennifer Lopez), Destiny’e (Constance Wu) direk dansı ve striptiz dersleri veriyor. 

Jennifer Lopez striptiz yaparken yaralandı

Sahnedeki şovları ve şarkıları ile olduğu kadar sinema filmleriyle de geniş bir hayran kitlesi bulunan Jennifer Lopez, son olarak Hayatım Yalan adlı filmle sinemadaydı. 

Bu kez Hustlers filminde başrolde kamera önünde olan Jennifer Lopez direk dansı yapıyor. Striptiz kulübünde çalışıyor. Etkileyici striptiz yeteneklerini sergileyor. Dans dersleri veriyor.

Jennifer Lopez, Hustlers için özel diyet yaptı. 10 günlük şeker diyeti uygulayarak direk dansı için vücudunu hazırladı. Lopez, şeker diyetinde çok zorlandığını söyledi. ABD’li ünlü pop yıldız “Sadece başım ağrımadı,  başka bir gerçeklikte ya da evrende gibi hissettim. Kendiniz gibi hissetmiyorsunuz. Şekere ne kadar alışık olduğumu fark ettim.” diye konuştu.

Ünlü yıldız, katıldığı bir televizyon programında striptizci rolüne hazırlanırken vücudunu yaraladığını da söylemişti. Jennifer Lopez, striptiz yapmanın ne kadar zor olduğunu anlatırken “Bunu yapan insanlara çok saygı duyuyorum.” demişti.

Hustlers filminin tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz. 

Hustler filminin konusu

Hustlers filminin konusu macera dolu bir dolandırıcılık hikayesi üzerine kurulu. Filmin başrollerinde kadın oyuncular var. Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Cardi B, Mercedes Ruehl gibi isimler Jennifer Lopez’e eşlik ediyor. 

Hustler filminin konusu ile ilgili kısa bir bilgi verelim. Striptiz kulübü çalışanlarının giriştiği bir dolandırıcılık planı filmin ana konusu. Eski bir striptiz kulübünün striptizcileri Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelirler. Ekibin lideri olan Ramona rolünü Jennifer Lopez oynuyor.

Hustlers ne zaman vizyonda

Jennifer Lopez’in striptizci olarak direk dansı şovları ile gece kulüplerindekileri etkilemeye çalıştığı filmin vizyon tarihi açıklandı. Hustlers ne zaman vizyonda olacak? Hustlers vizyon tarihi 13 Eylül 2019 olarak açıklandı. 

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.