Andy Warhol sergisinde Bedri Baykam

Sanatseverlerin yoğun ilgiyle takip ettiği Andy Warhol sergisinde ‘McArt Talk Series’ sanat sohbetleri başlıyor. 

Andy Warhol sergisinde Bedri Baykam, Alinur Velidedeoğlu ve Erdil Yaşaroğlu ile sanat dolu sohbetler başlıyor. ‘McArt Talk Series’ başlığı ile düzenlenen sanat sohbetlerinin ilkinde 30 Kasım akşamı Alinur Velidedeoğlu olacak.

Sanatseverlerin yoğun ilgiyle takip ettiği Andy Warhol sergisinde ‘McArt Talk Series’ sanat sohbetleri başlıyor. Pop Art’ın öncüsü Andy Warhol başta olmak üzere, yine bu akımın en önemli isimleri arasında olan Keith Haring, Roy Lichtenstein ve James Rosenquist’in 100’den fazla orijinal eserini sanatseverlerle buluşturan Andy Warhol sergisi, McArt Talk Series’i başlatıyor.

Serginin ana sponsoru Odeabank. UNIQ Expo’da 29 Mart’a kadar sürecek olan sergi, 1500 metrekarelik dev bir Pop Art arenasında sanat dolu gecelere imza atmaya hazır.

30 Kasım akşamı Alinur Velidedeoğlu ile başlayacak olan McArt Talk Series, 7 Aralık akşamı Erdil Yaşaroğlu, 18 Aralık akşamı ise Bedri Baykam ile devam edecek. Saat 19.30 – 20.30 arasında gerçekleşecek olan ücretsiz sohbetler, kontenjanla sınırlı.

30 Kasım Cumartesi // ALİNUR VELİDEDEOĞLU

McArt Talk Series’in ilki; reklam ve film yapımcısı Alinur Velidedeoğlu ile UNIQ Expo’da başlıyor. Keiretsu Forum GM’si Duygu Eren moderatörlüğünde sanatseverlerle buluşacak olan Alinur Velidedeoğlu, popüler sanat üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

7 Aralık Cumartesi // ERDİL YAŞAROĞLU

Andy Warhol sergisi küratörü Begüm Alkoçlar moderatörlüğünde sanatseverlerle bir araya gelecek olan karikatür ve heykel sanatçısı Erdil Yaşaroğlu, ilk kişisel sergisi olan ‘Oyun’ hakkında ve popular kültüre dönük mizah dolu eğlenceli bir sohbet gerçekleştirecek.

18 Aralık Çarşamba // BEDRİ BAYKAM

Andy Warhol sergisinde sanatseverlerle bir araya gelecek olan Bedri Baykam, ‘Sanat Tarihi Haritası’ üzerine özel bir sohbet gerçekleştirecek. Popüler sanatı kavramsal olarak değerlendirecek olan Bedri Baykam aynı zamanda son kitabı ‘Sistem Eleştirileri’ için de bir imza seansı gerçekleştirecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.