Antony Hopkins resim yaparken

Antony Hopkins sadece sinemada değil resimde de başarılı işler yapıyor. Ünlü aktörün tabloları sanatsevereler tarafından satın alınıyor. Antony Hopkins’in resim çalışmaları sırasında çekilmiş videosunu izleyebilirsiniz.

Antony Hopkins resim yaparken videosu çekildi ve instagramdan paylaşıldı. Antonp Hopkins resimleriyle sanatseverlerin büyük beğenesini topluyor. Sinema dünyasının Oskar ödüllü aktörlerinden Antony Hopkins’in resim yaparken çekilen görüntüsü instagram hesabından paylaşıldı. Sanatçının kendi hesabından yaptığı paylaşım ilgiyle izleniyor.

İşte Antony Hopkins resim çalışması sırasında çekilen video:

An intimate look at Sir Anthony Hopkins’ paintings, composing, drawings and artwork. #AnthonyHopkinsArt

Anthony Hopkins (@anthonyhopkins) tarafından paylaşılan bir video ()

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.