Arda Murat Akdağ TÜYAP Kitap Fuarı’nda yeni kitabı Komiser’i imzalıyor

Arda Murat Akdağ, üç kitaptan oluşan polisiye roman serisini TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarına imzalayacak.

Arda Murat Akdağ TÜYAP Kitap Fuarı’nda yeni kitabı Komiser’i imzalıyor

Arda Murat Akdağ TÜYAP Kitap Fuarı’nda yeni kitabı Komiser’i imzalıyor. Üç kitaptan oluşan polisiye roman serisi Komiser,Q Yayınları tarafından yayınlandı.

39. TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlar yazarlarla bir araya geliyor. Okurlarla buluşarak kitaplarını imzalayacak olan yazarlardan biri de Arda Murat Akdağ.

Arda Murat Akdağ yeni çıkan ve üç kitaptan oluşan polisiye roman serisi Komiser’i okurlarına imzalayacak. Komiser serisi Gizem Sitesi, Cinnet Mahallesi, Izdırap Apartmanı adlı üç kitaptan oluşuyor. 

Arda Murat Akdağ TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda 9 Aralık Cuma günü saat 11.00 – 17.00 arası Nesil Yayınları standı 2. salonda okurlarıyla buluşmak için hazır olacak. 

Arda Murat Akdağ, tiyatro sevdalısı bir yazar olarak tanınıyor. Senarist, öykü ve tiyatro oyun yazarı olan Arda Murat Akdağ, polisiye roman türünde sekiz yılda tamamladığı üç kitaptan oluşan seriyi TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda imzalayacak. 

Senarist; öykü ve tiyatro oyun yazarı olan ve yazarlığının yanı sıra tiyatro ve sinema yönetmeni olan Akdağ’ın sahnelenmiş onlarca oyunu ve gösterime girmiş sinema filmleri var. Şimdi de, polisiye türüne “Komiser” serisiyle merhaba diyen Arda Murat Akdağ’ın kaleminden; suçun, gizemin, ihtirasın ve insan psikolojisinin anatomisini okuyacaksınız.

Komiser-1 Gizem Sitesi romanı

Arda Murat Akdağ’ın Komiser adlı polisiye serisinin ilk romanı Gizem Sitesi adını taşıyor. İhtiras bir komiserin yakaladığı en büyük ipucudur. Mesleğine âşık genç bir komiser, Birbirini takip eden seri hırsızlık vakaları, Çözülemeyen sırlar, sonuçsuz kalan sorgulamalar, göz altıları, Sinirden ve stresten deliye dönmüş gözler, titreyen bacak sendromları, Görevden alınan komiserler… Hiç beklenmeyen bir anda olaya el koyan Komiser Kenan, kıvrak zekâsıyla düğümleri çözebilecek mi?

Komiser-2 Cinnet Mahallesi romanı

Komiser serisinin ikinci kitabı Cinnet Mahallesi adını taşıyor. Her cinayet bir başka cinayete gebedir. Komiser Kenan, bu sefer büyük bir seri cinayet vakasıyla karşı karşıyadır. Mahalle eskisi gibi sakin bir kenar mahallesi olmaktan çıkmış, “Cinnet Mahallesi”ne dönüşmüştür. Öldürülen genç sevgililerden sonra mahallenin meczubu da ölü bulunur ve cinayet serisi hız kesmeden devam eder. Cinayet failleri kadar Kenan Komiser’in tüyler ürpertip kan donduran cinayet serisinde kıvrak zekâsını nasıl kullanacağı da merak konusudur.

Komiser-3 Izdırap Apartmanı romanı

Arda Murat Akdağ’ın Komiser adlı polisiye serisinin üçüncü kitabı Izdırap Apartmanı. Bir annenin gözlerindeki nefret, en riskli operasyondan daha tehlikelidir. Her şey yolunda giderken Kenan Komiser, seri bir çocuk kaçırma vakasıyla karşı karşıya kalır. Sevgilisi Funda ile evleneceği hafta üst üste çocuklar kaçırılmaya başlar ve bu çocuklar arasında Asım Başkomiser’in kızı da vardır. Çözülemeyen sırlar, kaçırılan çocuklar, satılan organlar… Bu sefer düğün arifesinde olan Komiser Kenan’ın işi hiç de kolay olacağa benzemiyor. Bu sefer bütün operasyon, bir annenin gözlerindeki çığlıkla başlıyor.

 

ETİKETLER: ,
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.