Arif V 216 fragmanı yayımlandı

15.11.2017
A+
A-

Cem Yılmaz’ın beklenen filmi ArifV216 filminin fragmanı yayımlandı. Filmle ilgili izleyicilerin merakı kısa ipuçları ile de olsa giderildi.

Arif V 216 fragmanı yayımlandı

Arif V 216 fragmanı yayımlandı. Cem Yılmaz’ın son filminin fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Cem Yılmaz’ın Arif karakterini canlandırdığı serinin son filminin adı Arif V 216 yakında vizyona girecek.  Filmle ilgili ilk fragmanlar yayımlandı.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi ArifV216’dan ilk görüntüler resmi hesaplardan yayına girdi. Filmle ilgili daha önce medyada yer alan haberlerden sonra izleyicinin merakla beklediği fragmanlar da yayımlandı.

Filmde Tarkan’ın “Kuzu Kuzu” adlı şarkısı dikkat çekiyor. Zafer Algöz, Ozan Güven, Ediz Hun filmde rol alıyor. Halı satıcısı Arif ile onun uzayda tanışıp yakın dost olduğu robot 216’nın Türkiye’de buluşması anlatılıyor. Arif V 216 film kadrosunda Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Seda Bakan, Gupse Özay ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın olacağı açıklanmıştı.

Daha önce kadrodaki isimleri tek tek Twitter adresinde açıklayan Yılmaz, senaryo gereği Tarkan’ın Kuzu Kuzu şarkısının çaldığı bir sahne dikkat çekti.

Arif v 216, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor. Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216’nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor.

Tarkan’ın klasikleri arasına giren şarkısı Kuzu Kuzu’yu bu defa filmin ana karakteri Arif Işık seslendirdi. 

Yayınlanan ilk fragmandan da izleneceği gibi filmde sanat güneşimiz Zeki Müren’in de canlandırıldığı görülüyor. Filmde Zeki Müren rolünü Çağlar Çorumlu oynuyor.

Ayrıca GORA filminde kült olan karakteri Erşan Kuneri de yine ArifV216 filmiyle seyirciyle buluşuyor. Post prodüksiyon çalışmaları devam eden film, Nu Look ve CMYLMZ Fikir Sanat yapımcılığında 5 Ocak 2018 tarihinde vizyonda olacak.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.