Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Zuhal Olcay

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin çekimleri sürüyor. Filmin oyuncu kadrosunda romantik filmlerdeki oyunculuğu ile dikkat çeken biri var: Zuhal Olcay.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Zuhal Olcay

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Zuhal Olcay da rol alıyor. Sinemada oynadığı dönem çok sevilen ve televizyonlarda yayınlandığında da beğeniyle izlenilen Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisi çekiliyor.

Yönetmen Ömer Faruk Sorak oyuncu kadrosunu ve teknik ekibi kurdu. Çekimler 21 Temmuz’da başladı. Belirtilene göre filmin hazırlık aşaması beş yıl sürdü.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 adlı filmin başrol oyuncuları Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz olarak duyurulmuştu. 

Filmin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ile birlikte İpek Sorak bulunuyor. Sarsıcı bir aşk hikayesinin anlatıldığı Aşk Tesadüfleri Sever ikincisiyle bir devam filmi mi olacak? İlk filmdeki başrol oyuncuları Mehmet Günsür ile Belçim Bilgin bu filmde yok. 

Filmin ağır toplarından biri Zuhal Olcay oldu. Zuhal Olcay uzun bir aradan sonra ağır bir aşk hikayesinin işlendiği filmle beyaz perdede olacak. Şarkılarıyla ve oyunculuğu ile beğenilen Zuhal Olcay orta yaşın üstünde olmasına rağmen güzelliğiyle dikkat çekiyor. Romantik ve hüzünlü filmlerin oyuncusu olan Zuhal Olcay, televizyon dizilerinde de rol alıyor. 

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Zuhal Olcay hangi rolde olacak? Bunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Film çekimlerine Ankara’dan sonra İstanbul’da da devam edilecek. 

Çekimleri süren “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, adından da anlaşılacağı gibi tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesini anlatıyor.

Film gerçek bir yaşam öyküsünü anlatıyor. Geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştıran film, seyirciyi 1960’lardan günümüze taşınan romantik bir yolculuğa çıkarıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 bir kez daha tesadüflerin aşka nasıl da hizmet ettiğini anlatacak. 

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’ imzasını taşıyor.

Filmin çekimleri 21 Temmuz’da başladı. Ağustos ayında da çekimleri devam edecek olan filmin yapımcı firmaları Hüzzam Film ve Böcek Film. 

Aşk Tesadüfleri Sever 2, Ocak 2020’de vizyonda olacak. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.