Aşkın Karanlık Yüzü ile tanışın

Yazar Orkide Ünsür’ün proje yönetmenliğini yaptığı Aşkın Karanlık Yüzü adlı kitapta Sevgililer Günü’ne dair öyküler yer alıyor. Öyküler farklı yazarların kaleminden çıktı.

Aşkın Karanlık Yüzü ile tanışmaya hazır mısınız? Belki de yaşadığınız aşkta yaşadınız. Aşkın karanlık tarafı, insanı biraz da ürpertmez mi? Karanlık yüzüyle tanışmayanda işte bu kitap sahici bir merak uyandırıyor. “Aşkın Karanlık Yüzü” adlı kitap 3 Şubat’ta raflarda yerini aldı. 

Yazar Orkide Ünsür’ün proje yönetmenliğini yaptığı Aşkın Karanlık Yüzü, 14 Şubat Sevgililer gününe farklı bir açıdan bakmayı da gündeme taşıyor. Kitabın tanıtım yazısında şöyle deniliyor:  “14 Şubat Sevgililer Günü: Kimilerinin kâbusu, kimilerinin rüyası; bazı ilişkilerin başlangıcı, bazılarının sonu; mutlu çiftlerin hediye telaşı, mutsuz çiftlerin baş belası; yalnızların hüznü, kalabalıkların coşkusu. Ve hiç umurunda değilmiş gibi davrananları bile hayattan bezdiren, adeta zorunlu bir bayram kutlaması…”

İthaki Yayınları’ndan çıkan kitapta farklı yazarların Sevgililer Günü öyküleri yer alıyor. Bu öykülerden biri kitabın proje yönetmeni Orkide Ünsür’e ait. Kitaptaki diğer öykü yazarları ise şu isimler: Demokan Atasoy, Alper Kaya, Mehmet Berk Yaltırık, Göktuğ Canbaba, Işın Beril Tetik, Hakan Bıçakcı, Galip Dursun, Orkide Ünsür, Murat Baykan, Özlem Ertan, Murat Başekim, Gülbike Berkkam, Uğur Batı ve  Murat S. Dural. 

Sevgililer Günü öyküleri, sadece 14 Şubat’ta değil, yılın herhangi bir zamanında aşkın karanlık yüzü ile tanışmak isteyen herkesi tekinsiz bir randevuya davet ediyor.

Kitap için 13 Şubat Pazartesi akşamı saat 19:30’dan itibaren Kadıköy Muhit Bar’da bir lansman düzenlenecek. Öykülerin yazarlarıyla tanışıp sohbet etmek isteyen kitapseverler lansmana davetliler.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.