‘Asterix’ Zlatan İbrahimovic ile sinemaya gelecek

10.04.2021
A+
A-

Asterix ve Obelix film serisinde bu kez ünlü futbolcu Zlatan İbrahimoviç kameralar karşısına geçecek. Seride daha önce Michael Schumacher, Zinedine Zidane, Tony Parker, Jean Todt ve Amelie Mouresmo gibi spor dünyasının ünlü isimleri yer almıştı.

‘Asterix’ Zlatan İbrahimovic ile sinemaya gelecek. İtalya’nın ünlü Milan takımında top koşturan Zlatan İbrahimovic, Asterix ve Obelix filminde rol alacak. 

Asterix ve Obelix serisi dünyaca ünlü sporcuları daha önce sinemaya taşımış ve seyircinin ilgisini çekmişti. Seride bu kez Zlatan İbrahamioviç kamera karşısına geçecek ve futbol dünyasının ünlüsü topa vurmak yerine bu kez ‘rol kesecek’…

İtalya’nın Milan takamının yıldızı Zlatan İbrahimovic 2022’de vizyona girecek olan Asterix ve Obelix: The Middle Kingdom filminde rol alacak. Zlatan İbrahimovic ‘Antivirus’ karakterini canlandıracak.

İbrahimovic futbolculuğunun yanı sıra daha önce pek çok reklam filminde rol almıştı. İlk kez bir sinema filminde kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. 

İsveçli yıldız yaptığı açıklamada dünyaca ünlü film serisi Asterix ve Obelix : The Middle Kingdom filminde rol alacağını duyurdu.

Zlatan İbrahimovic’in Antivirus karakterini canlandıracağı Asterix ve Obelix : The Middle Kingdom 2022 yılında gösterime girecek.

Filmde ayrıca Vincent Cassel, Marion Cotillard, Gilles Lellouche gibi ünlü oyuncular da yer alacak.

Asterix ve Obelix serisinde daha önce Michael Schumacher, Zinedine Zidane, Tony Parker, Jean Todt ve Amelie Mouresmo gibi spor dünyasının ünlü isimleri yer almıştı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.